KDV dahil
Sepetim

optikpromosyoncu.com İade Şartları ve İade Süreci:

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, İade edilmek istenen ürün ile birlikte aslı veya bir nüshası mutlaka SATICI’YA geri gönderilmelidir.

Gelen ürünlerde istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@optikpromosyoncu.com a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen (ürün bekletilerek) ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesi ile cayma ve iade hakkı kullanılamaz. Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@optikpromosyoncu.com a e-mail ile iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürünü teslim alıp bir miktar kullandıktan cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Herhangi bir sebepten ötürü kargolanmış ürünün teslim alınmak istenilmemesi ve veya iadesi talep edilmesi durumunda oluşan kargo ücreti, iade edilecek satış tutarından düşülerek işlem yapılacaktır.

İade Adresi:

İdeal Güngör Optik | Optik Promosyoncu

Altay Mah. Güneş Sok No:9 45400 Turgutlu / Manisa / TÜRKİYE