KDV dahil
Sepetim

kargo alıcı ödemeli yurtiçi kargo firması tarafından gönderilir.

Ds-Kg Mesafe Fiyat
0 0 35,5 tl
1 1 39,4 tl
2 2 40,55 tl
3 3 42,50 tl
4 4 43,35 tl
5 5 48,50 tl
6 10 65,35 tl
11 15 91 tl
16 20 108,75 tl

Sipariş ve Teslimat

  1. Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır. 
  2. Ürün teslimatı bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 3 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir. 
  3. Talep edilen ürünlerin stoklarımızda bulunmaması halinde müşteri bilgilenidirilirerek 1-3 iş günü içerisinde temin edilir.
  4. Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir. 
  5. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza info@optikpromosyoncu.com mail adresine mail atılarak ulaşılmalıdır.Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçekleştirilir.

Ürün İade

  1. Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak, iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
  2. Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik,vakumlu ürünlerde vakumun bozulması vb. problemler varsa iade kabul edilmez.
  3. Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.
  4. İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar.
  5. Ödeme kredi kartıyla yapıldığı için ürün iadesi onaylandığında işlemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini başlatır.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

3 ila 7 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tanıtımı yapılan ve henüz stokta olmayan ürün için ise ürün özelinde belirtilen tarihlerde kargo yapılmaktadır.

Stoklu üretim yapılamadığından eğer siparişlerinizde, sepetinize eklediğiniz ürün tükenmiş ise veya tekrar yapılması zaman alacak ise web sitemizden mutlaka duyurusu yapılmaktadır.

Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 3-7 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesi ile cayma ve iade hakkı kullanılamaz. Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@optikpromosyoncu.com e-mail ile sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Ürünü teslim alıp bir miktar tükettikten sonra uygun olmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.